Ana içeriğe geç

Sıkça Sorulan Sorular

Rezervasyon yaptırmak veya uygunluğu kontrol etmek için arayın (444 3 253)

Maalesef, şu anda okul rezervasyonlarını online olarak alamıyoruz.

Rezervasyon yaptırmak veya uygunluğunu kontrol etmek için arayın. (444 3 253).

Evet, okul fiyatı haftanın her günü geçerli fakat atölyeler sadece hafta içi yapılıyor. Okul öncesi/Anaokulu grupları için aynı grup hizmetlerini sunuyor musunuz? Evet, sunuyoruz.

Otobüsler SEA LIFE Akvaryum girişindeki alışveriş merkezi otoparkını kullanabilir.

Oyunlar aracılığıyla çocuklara temel bilgilerden daha gelişmiş mühendislik ve tasarım becerilerine kadar pek çok şeyi farklı bir şekilde öğrenebilecekleri LEGO® atölyelerini sunuyoruz! Okullara sunduğumuz tüm atölyeler okulların eğitim programlarına uygun ve öğretmenler tarafından, öğretmenler için özel olarak tasarlanıyor. Pratik öğrenme deneyimleri olan atölyelerimiz öğrencileri bilim, teknoloji, mühendislik ve matematik dünyasına dahil ederek öğretiyor.

Üzgünüz ama hayır. LEGOLAND® Discovery Centre’a girebilmeleri için yetişkinlerin yanında bir çocuk olması gerekiyor. Çocukları olmayan Yetişkin LEGO® Fanları için yetişkin geceleri düzenliyoruz.

Hayır, tüm çocuklara bir yetişkinin eşlik etmesi ve sürekli gözetim altında bulunmaları gerekiyor.

Hayır. Tipik bir ziyaret 2-3 saat sürüyor, ama siz istediğiniz kadar kalabilirsiniz. Ayrıca oyun alanlarımızda, alanlardan sorumlu ekip arkadaşlarımız size her konuda yardımcı olacaklardır. 

Üzgünüz, bebek maması/sütü haricinde hiç bir şeye izin vermiyoruz.

Merkezimizde hijyen kurallarına uygun olarak üretilip, servis edilen çeşitli yiyecek ve atıştırmalık seçeneklerine sahip, aynı zamanda dinlenebileceğiniz keyifli bir kafemiz bulunmakta. Lezzetli alternatifleri denemenizi öneririz.

Evet,merkezimiz genel olarak engelli ve tekerlekli sandalye kullanan ziyaretçilerimiz için uygundur.Fakat bazı alanlarda kısıtlamalar bulunmaktadır.Ziyaretiniz sırasında ekip arkadaşlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Evet. LEGOLAND® Discovery Centre’da her zaman ilk yardım eğitimli çalışanların olmasını sağlıyoruz.

Bebek arabaları için elverişliyiz, bebekli ziyaretçilerimiz konforu için  için alt değiştirme alanımız  bulunuyor.

Health