Ana içeriğe geç

Okul Gezileri

Okul gezinizi planlamak için 0 531 781 34 95 nolu telefondan bize ulaşın

LEGOLAND®Discovery Centre’da Doğum Günleri

Partinizi kendiniz, arkadaşlarınız ve aileniz için unutulamayacak bir deneyime dönüştürün. En renkli doğum günü partisi, LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul’da sizi bekliyor! Önceden rezervasyon yapılan partilerde, süslenmiş Parti Odası kullanma ayrıcalığının tadını çıkarın!

En eğlenceli doğum günleri için rezervasyonunuzu hemen yaptırın! 

 

Bize 444 3 253 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. 

 

Okul Gezileri

Tek bir çatı altında bir araya gelen 2 milyon LEGO® parçası ile LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul’da sınır gökyüzü. Burası, eğlence dünyasını keşfetmeniz, yaratıcılığınızı ve hayal gücünüzü kullanmanız için ideal bir yer. Her çocuk LEGO® markasını biliyor ve LEGOLAND® Discovery Centre’ın arkasında yatan fikir hakkında bilgi sahibi: inanılmaz şeyler inşa etmek ve bunların etrafında hikaye oluşturmak.

Okul gezileri hakkında detaylı  bilgi almak ve rezervasyon için 0531 781 34 95 numaralı telefondan vaya Kurumsal@merlinentertainments.biz mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Öğretmenlere Ne Sunuyoruz?

Oyunlar aracılığıyla çocuklara temel bilgilerden daha gelişmiş mühendislik ve tasarım becerilerine kadar pek çok şeyi farklı bir şekilde öğrenebilecekleri LEGO® atölyelerini sunuyoruz!

Pratik öğrenme deneyimleri olan atölyelerimiz öğrencileri bilim, teknoloji, mühendislik ve matematik dünyasına dahil ederek öğretiyor.

Master Builder Academy 1

Doğum günleri

Doğum günleri

Factory 1

Gruplar

Gruplar

4D Cinema 2

Okul Gezileri

Okul Gezileri

Health