Fire academy

Ulaşım

LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul, Avrupa’nın en büyük Alışveriş Merkezi Forum İstanbul’da, Bayrampaşa’da bulunuyor. Buraya şehrin her yerinden taksi, otobüs veya metro ile kolayca ulaşılabiliyor.

Adresimiz:

LEGOLAND® Discovery Centre / İstanbul Sualtı Dünyası Turizm Tic. A.Ş.

Forum İstanbul, No:3 Kocatepe Mah. Paşa Cad.34045, Bayrampaşa, İstanbul

 Otomobil ile:

 E5 otoyoluna girin, ardından “Hal- Otogar” çıkışından çıkın ve “Kuru Gıda Hali- Otogar” yolunu takip edin. Veya TEM otoyoluna girin, ardından “Otogar” çıkışından çıkın ve “Kartaltepe- Yıldırım- Kocatepe” yolunu takip edin.

 IETT otobüslerine binin:

 32 (Cevatpaşa-Eminönü) Kartaltepe’den geçen

32A (Cevatpaşa-Beyazıt)

32T (Cevatpaşa-Taksim)

Metro ile

 Atatürk Havalimanı- Yenikapı hattında çalışan metroya binerek Forum İstanbul İstasyonunda inebilirsiniz.

 Şehrin Anadolu yakasından gelenler Merter İstasyonuna kadar Metrobüsle gelip burada Yenikapı-Atatürk Havalimanı metro hattına aktarma yapabilir.Bayrampaşa Forum İstanbul’da ücretsiz park yeri vardır.  

 

LDC_SM190619post_HoponHopoff1000x1000.jpg

Size harika haberlerimiz var! Artık eğlenceye ve büyülü su altı dünyasına ulaşmak çok daha kolay! Taksim Meydanı’ndan hareket eden Shuttle’ımız ile Forum İstanbul Alışveriş Merkezi’nde bulunan LEGOLAND®Discovery Centre İstanbul ve SEA LIFE Istanbul’a ulaşım sağlayabilir aileniz ile keyifli zaman geçirebilirsiniz!

Taksim Meydan- Forum İstanbul Alışveriş Merkezi Servis Saatleri:

10:00-12:00-14:00

 Forum İstanbul Alışveriş Merkezi- Taksim Meydan Servis Saatleri:

16:00

**Servislerimizi sadece servis kalkış noktasında, Hop-on Hop-of'tan bilet alan veya merkezlerimizdeki gişelerimizden 2'li veya 3'lü ortak bilet alan misafirlerimiz kullanabilir.