Merkezimize 18 yaşından büyükler yanlarında 14 yaşından küçük bir çocuk olmadan giriş yapamazlar.

Gizle

LEGO® Mağazası

Favori LEGO® setlerinizi ve ürünlerini mi arıyorsunuz? Gelin, Forum İstanbul’daki LEGOLAND® Discovery Centre’da yer alan Türkiye’deki ilk ve tek  LEGO® Mağazasını ziyaret edin. Mağazamız 7 gün açıktır ve ziyaret etmek için merkezimize giriş biletinizin olması zorunlu değildir. Biz yine de eğlence merkezine girip burayı keşfetmenizi tavsiye ediyoruz!

LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul Mağazası'nda sunulanlar:

900’den fazla LEGO® seti ve ürünü Türkiye'de sadece mağazamızda satışa sunulan "pick a brick" bölümünde  LEGO® parçalarını  set alma zorunluluğu olmadan gram ile dilediğiniz kadar alarak kendi özgün tasarımlarınızı yaratabilirsiniz. 

Her ay favori LEGO® setleriniz için özel teklifler

LEGOLAND® Discovery Centre Yıllık Üyelik Kartı sahiplerine mağazadan yaptıkları alışverişlerde %10 indirim

 

 

Bu Mükemmel

Sen hangi LEGO® Kahramanısın?

Kai gibi sıcak kanlı mı? Profesyonel orman kaşifleri gibi korkusuz mu? Batman gibi karizmatik mi? Dark Vader gibi gücün karanlık yüzü müsünüz? Şimdi kararınızı verin ve mağazamıza gelin, yukarıda bahsedilen LEGO® Kahramanları serilerimizden birinden 100 TL ve üzeri alışveriş yapın, info@LEGOkahramanlari.com adresine iletişim bilgileriniz ile birlikte alışveriş fişinizi gönderin, sürpriz LEGO® hediyeni kazanma şansı yakalayın!

 

 

 

 

 

 

Kapat

Biletinizi online alın, 4 kişilik aile paketine 204₺ yerine 157₺ ödeyin. Hemen Al