Değerli Ziyaretçilerimiz,
COVID-19 salgınının yayılma riskine karşı alınan tedbirler kapsamında merkezimiz geçici olarak 4 Mayıs 2020'ye kadar ziyarete kapalı olacaktır. Güncellemeler için lütfen sosyal medya kanallarımızı takip ediniz.
Sağlıklı ve mutlu günler dileriz…

Gizle

Yıllık Üyelikler

12 ay boyunca dilediğiniz kadar ziyaret edin!

Online Üyelik 167 ₺ Gişeden Üyelik 209 ₺

 

Detaylı Bilgi:

  • 12 ay sınırsız oyun
  • SEA LIFE İstanbul biletlerinde %10 indirim
  • LEGOLAND® Discovery İstanbul’da gerçekleştirilecek doğum günü partilerinde %10 indirim
  • LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul mağazasında favoriniz olan LEGO® setlerinde %10 indirim
  • Özel ön gösterim davetiyeleri ve özel etkinliklere erişim
  • Kafe'de %20 indirim
  • Magic Pictures fotoğraf çekimlerinde ve aksesuarlarda %10 indirim.
  • Bir yenilik de artık LEGOLAND® Discovery Centre’da 2 yetişkinin ortak kullanabileceği yeni üyelik seçeneği de var! Artık yetişkin yıllık üyelik kartına ek olarak alacağınız ek yetişkin yıllık üyelik kartına sadece 125 TL fark ödeyerek sahip olabilir, çocuğunuz ve eşiniz (ek kartı çıkartan kişi ailenin dilediği bir yakını olabilir.) ile birlikte 12 ay boyunca sınırsız eğlenceden yararlanabilirsiniz.
Miniğim&Ben

Miniğim&Ben

1 yetişkin + 3-5 yaş arası bir çocuk, 12 ay boyunca hafta içi günlerde sadece 235TL. Üyeliğinizi online alırsanız sadece 188 TL.

Daha Fazla Bilgi

3-5 yaş arasındaki bir çocuk ve 1 yetişkin için sadece hafta içi günlerinde 12 ay sınırsız giriş imkanı sağlar .
 Yıllık üyelik kartı LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul mağazasından yapılan alışverişlerde , doğum günü odalarında, SEA LIFE İstanbul ve MADAME TUSSAUDS  biletlerinde, Magic Pictures fotoğrafları ve aksesuarlarında % 10 indirim , kafeden yapılan alışverişlerde % 20 indirim  avantajı sağlar. 
 Özel ön gösterim ve etkinliklere öncelikli katılım imkanı tanır. 
 Satın aldığınız bileti merkezin gişesindeki görevlilere göstererek, isminize özel, fotoğraflı miniğim&ben  kartınızı alabilirsiniz.
 Kart kişiye özeldir, başkası tarafından kullanılamaz. Merkezde bulunan gişe görevlilerine yıllık üyelik kartı ile birlikte kimlik gösterilmesi zorunludur. 
 Çocuk misafirler yanlarında 18 yaşından büyük bir yetişkin olmadan merkeze giremezler. Yetişkinler yanlarında  17 yaşından küçük bir çocuk olmadan giremezler. 
 Ücretsiz çocuk biletleri 0-36 ay için geçerlidir . Çocuk yıllık üyelik kartları  3-14 yaş arasındaki  çocuklar için kullanılabilir. 17 yaş ve üzerindeki misafirler için yetişkin yıllık üyelik kartı  uygulanmaktadır.
 LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul hafta içi ve hafta sonu her gün 10:00-20:00 arası ziyarete açık olup, son ziyaret saati 18:00’dir. Özel günlerde merkez farklı saatlerde açılıp, kapanabilir.
 Misafirler tek girişlerinde merkezde istedikleri kadar zaman geçirebilirler. Ortalama bir ziyaretin yaklaşık 2-3 saat sürdüğünü göz önünde bulundurarak ziyaretinizi planlamanızı tavsiye ederiz. 
 Online olarak aldığınız biletlerle ilgili herhangi bir sorun yaşamanız halinde lütfen Biletix’e ulaşınız.

 

Miniğim&Ben Online Üyelik 188 ₺ ÇOCUK

GİŞEDEN ÜYELİK 235 ₺ ÇOCUK