Biletinizi online alın, yetişkin biletlerinde 62₺ yerine 50₺, çocuk biletlerinde 49₺ yerine 39 ₺ ödeyin!

Gizle

Ortak Biletler

LEGOLAND® Discovery Centre+ SEA LIFE İstanbul+Madame Tussauds İstanbul için ortak bilet alarak hem 3 eğlence merkezini tek bilet ile ilgili fiyat hem de en avantajlı fiyatlardan. Üstelik alacağınız bilet 90 günlerde geçerli.

LEGOLAND® Discovery Centre+Madame Tussauds İstanbul

2'li Ortak Biletler

LEGOLAND® Keşif Merkezi + Madame Tussauds İstanbul için ortak bilet alarak hem 2 eğlence merkezini tek bilet ile ilgili fiyat hem de en avantajlı fiyatlardan. Üstelik alacağınız bilet 90 günlerde geçerli.

Daha Fazla Bilgi

 

Bilet 1 kişiliktir. LEGOLAND® Discovery Centre +SEA LIFE İstanbul ve Madame Tussauds İstanbul'a tek seferlik giriş yapmanızı sağlıyor.14 yaşından büyük misafirlerimiz için yetişkin bileti alınması gerekmektedir. 14 yaşından büyükler yanlarında çocuk olmadan LEGOLAND® Discovery Centre'a giriş yapamaz.Çocuklar yanlarında 18 yaşında veya daha büyük bir yetişkin olmadan merkezimize giriş yapamazlar.Biletinizi aldığınız günden itibaren 90 gün içinde istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. 

 

Online Fiyatı 62 TL Çocuk

GİŞE FİYATI 69 TL Çocuk

LEGOLAND® Discovery Centre+SEA LIFE+Madame Tussauds

3'lü Ortak Biletler

LEGOLAND® Discovery Centre+ SEA LIFE İstanbul+Madame Tussauds İstanbul için ortak bilet alarak hem 3 eğlence merkezini tek bilet ziyaret ederek avantajlı fiyatlardan faydalanabilirsiniz. Üstelik alacağınız bilet 90 günlerde geçerli.

Daha Fazla Bilgi

 

  •  LEGOLAND® Discovery Centre+istanbul ya da LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul+SEA LIFE Istanbul olarak tek bilet ile avantajlı fiyatlarla 2 merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.
  • Bilet 1 kişiliktir. LEGOLAND® Discovery Centre +SEA LIFE İstanbul ve Madame Tussauds İstanbul'a tek seferlik giriş yapmanızı sağlıyor.
  • 14 yaşından büyük misafirlerimiz için yetişkin bileti alınması gerekmektedir. 
  • 14 yaşından büyükler yanlarında çocuk olmadan LEGOLAND® Discovery Centre'a giriş yapamaz.
  • Çocuklar yanlarında 18 yaşında veya daha büyük bir yetişkin olmadan merkezimize giriş yapamazlar.
  • Biletinizi aldığınız günden itibaren 90 gün içinde istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. 

 

Online Fiyatı 74₺ Çocuk

Gişe Fiyatı 82₺ Çocuk