MİNİĞİM&BEN

12 ay boyunca 3-5 yaş arası çocuğunuzla birlikte hafta içi günlerinde sınırsız eğlenceden yararlanın!

Miniğim&Ben

Miniğim&Ben

1 yetişkin + 3-5 yaş arası bir çocuk, 12 ay boyunca hafta içi günlerde sadece 205 TL. Üyeliğinizi online alırsanız sadece 185 TL.

Daha Fazla Bilgi

3-5 yaş arasındaki bir çocuk ve 1 yetişkin için sadece hafta içi günlerinde 12 ay sınırsız giriş imkanı sağlar .
 Yıllık üyelik kartı LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul mağazasından yapılan alışverişlerde , doğum günü odalarında, SEA LIFE İstanbul ve MADAME TUSSAUDS  biletlerinde, Magic Pictures fotoğrafları ve aksesuarlarında % 10 indirim , kafeden yapılan alışverişlerde % 20 indirim  avantajı sağlar. 
 Özel ön gösterim ve etkinliklere öncelikli katılım imkanı tanır. 
 Satın aldığınız bileti merkezin gişesindeki görevlilere göstererek, isminize özel, fotoğraflı miniğim&ben  kartınızı alabilirsiniz.
 Kart kişiye özeldir, başkası tarafından kullanılamaz. Merkezde bulunan gişe görevlilerine yıllık üyelik kartı ile birlikte kimlik gösterilmesi zorunludur. 
 Çocuk misafirler yanlarında 18 yaşından büyük bir yetişkin olmadan merkeze giremezler. Yetişkinler yanlarında  17 yaşından küçük bir çocuk olmadan giremezler. 
 Ücretsiz çocuk biletleri 0-36 ay için geçerlidir . Çocuk yıllık üyelik kartları  3-17 yaş arasındaki  çocuklar için kullanılabilir. 17 yaş ve üzerindeki misafirler için yetişkin yıllık üyelik kartı uygulanmaktadır.
 LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul hafta içi ve hafta sonu her gün 10:00-20:00 arası ziyarete açık olup, son ziyaret saati 18:00’dir. Özel günlerde merkez farklı saatlerde açılıp, kapanabilir.
 Misafirler tek girişlerinde merkezde istedikleri kadar zaman geçirebilirler. Ortalama bir ziyaretin yaklaşık 2-3 saat sürdüğünü göz önünde bulundurarak ziyaretinizi planlamanızı tavsiye ederiz. 
 Online olarak aldığınız biletlerle ilgili herhangi bir sorun yaşamanız halinde lütfen Biletix’e ulaşınız.

 

Miniğim&Ben Online Üyelik 185 ₺ ÇOCUK

GİŞEDEN ÜYELİK 205 ₺ ÇOCUK

Aile Paketleri