Nisan sonuna kadar online’dan alacağınız  Hafta İçi Canımın İçi Kampanyası biletlerinde yetişkin biletleri 65₺ yerine 45₺, çocuk biletleri 52₺ yerine 35₺! Bu fırsatı kaçırmamak için hemen tıkla! 

Gizle

Günlük Tekil Biletler

Biletinizi online alın, yetişkin biletlerinde 65₺ yerine 52₺, çocuk biletlerinde 52₺ yerine 42₺ ödeyin!

 

Günlük Biletler

Günlük Tekil Biletler

Biletinizi online alın, yetişkin biletlerinde 65₺ yerine 52₺, çocuk biletlerinde 52₺ yerine 42₺ ödeyin!

Daha Fazla Bilgi

  • Günlük biletleri biletinizi alındığı tarihten itibaren 30 gün içinde istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. 
  • Tüm biletler tüm eğlence alanları için geçerlidir, bunlara 4D sinema dahildir.
  • Yetişkinlerin LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul'a giriş yapabilmesi için, yanlarında en az bir çocuğun olması gerekmektedir. 

ÇOCUK 42 ₺ ÇOCUK

GİŞE FİYATI 52 ₺ ÇOCUK

LEGOLAND® Discovery Centre+SEA LIFE İstanbul

2'li Ortak Biletler

LEGOLAND® Discovery Centre+ SEA LIFE İstanbul için ortak bilet alarak 2 eğlence merkezini tek bilet ile ziyaret ederek avantajlı fiyatlardan faydalanabilirsiniz. Üstelik alacağınız bilet 90 günlerde geçerli!

Daha Fazla Bilgi

 

Bilet 1 kişiliktir. LEGOLAND® Discovery Centre +SEA LIFE İstanbul'a tek seferlik giriş yapmanızı sağlıyor.14 yaşından büyük misafirlerimiz için yetişkin bileti alınması gerekmektedir. 14 yaşından büyükler yanlarında çocuk olmadan LEGOLAND® Discovery Centre'a giriş yapamaz.Çocuklar yanlarında 18 yaşında veya daha büyük bir yetişkin olmadan merkezimize giriş yapamazlar.Biletinizi aldığınız günden itibaren 90 gün içinde istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. 

 

Online Fiyatı 62 TL Çocuk

GİŞE FİYATI 77 TL Çocuk

LEGOLAND® Discovery Centre+SEA LIFE+Madame Tussauds

3'lü Ortak Biletler

LEGOLAND® Discovery Centre+ SEA LIFE İstanbul+Madame Tussauds İstanbul için ortak bilet alarak 3 eğlence merkezini tek bilet ziyaret ederek avantajlı fiyatlardan faydalanabilirsiniz. Üstelik alacağınız bilet 90 günlerde geçerli.

Daha Fazla Bilgi

 

  •  LEGOLAND® Discovery Centre+SEA LIFE İstanbul+ Madame Tussauds İstanbul'u tek bilet ile avantajlı fiyatlarla 3 merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.
  • Bilet 1 kişiliktir. LEGOLAND® Discovery Centre +SEA LIFE İstanbul ve Madame Tussauds İstanbul'a tek seferlik giriş yapmanızı sağlar.
  • 14 yaşından büyük misafirlerimiz için yetişkin bileti alınması gerekmektedir. 
  • 14 yaşından büyükler yanlarında çocuk olmadan LEGOLAND® Discovery Centre'a giriş yapamazlar.
  • Çocuklar yanlarında 18 yaşında veya daha büyük bir yetişkin olmadan merkezimize giriş yapamazlar.
  • Biletinizi aldığınız günden itibaren 90 gün içinde istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. 

 

Online Fiyatı 71 ₺ Çocuk

Gişe Fiyatı 89 ₺ Çocuk

HAFTA İÇİ CANIMIN İÇİ KAMPANYASI

Bu bilet satın alındığı günden itibaren 30 gün içinde HAFTA İÇİ GÜNLERİNDE SAAT 13:00’dan sonraki girişler için geçerlidir.
- Kampanya dahilinde alınan biletler LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul gişelerinde bulunan görevli personel tarafından kontrol edilecektir.
-Kampanya dahilinde alınan biletler başka kampanyalarla birleştirilemezler.
- Bu bilet tek kişiliktir ve sadece bir giriş hakkı sağlar.
- Çocuk misafirler yanlarında 18 yaşından büyük bir yetişkin olmadan merkeze giremezler. Yetişkinler yanlarında 14 yaşından küçük bir çocuk olmadan giremezler.
- Ücretsiz çocuk biletleri 0-3 yaş için geçerlidir. Ücretli çocuk biletleri 3-14 yaş arasındaki çocuklar için kullanılabilir. 14 yaş ve üzerindeki misafirler için yetişkin bileti uygulanmaktadır.

Daha Fazla Bilgi

Bu bilet satın alındığı günden itibaren 30 gün içinde hafta içi günlerinde saat 13:00’dan sonraki girişler için geçerlidir.
• Bu bilet tek kişiliktir ve sadece bir giriş hakkı sağlar.
• Çocuk misafirler yanlarında 18 yaşından büyük bir yetişkin olmadan merkeze giremezler. Yetişkinler yanlarında 14 yaşından küçük bir çocuk olmadan giremezler
• Ücretsiz çocuk biletleri 0-3 yaş için geçerlidir. Ücretli çocuk biletleri 3-14 yaş arasındaki çocuklar için kullanılabilir. 14 yaş ve üzerindeki misafirler için yetişkin bileti uygulanmaktadır.
• Sadece LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul’a tek seferlik giriş sağlar. Merkezden çıkış yapıldıktan sonra bilet geçersiz olacaktır.
• LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul hafta içi ve hafta sonu her gün 10:00-20:00 arası ziyarete açık olup, son ziyaret saati 18:00’dir. Özel günlerde merkez farklı saatlerde açılıp, kapanabilir, lütfen ziyaretiniz öncesi LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul  (www.legolanddiscoverycentre.com/istanbul/ )web sitesini ziyaret ediniz.
• Ziyaretçiler tek girişlerinde merkezde istedikleri kadar zaman geçirebilirler. Ortalama bir ziyaretin yaklaşık 2-3 saat sürdüğünü göz önünde bulundurarak ziyaretinizi planlamanızı tavsiye ederiz.
• LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul  yönetimi, uygunsuz bir davranış gösteren ziyaretçinin girişini kabul etmeme ya da para iadesi yapmadan ziyaretçiyi merkezden çıkarma hakkına sahiptir.
• Online olarak aldığınız biletlerle ilgili herhangi bir sorun yaşamanız halinde lütfen Biletix’e ulaşınız.

Online Fiyatı 35 Çocuk

Gişe Fiyatı 52 Çocuk

1 Yetişkin + 2 Çocuk + 2 Keşif Defteri

Aile Paketleri

Size özel paketlerle eğlencenin aile boyu hali! 

Fiyat avantajı sağlayan bu pakette yer alan  keşif kitabı çocukların LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul ziyaretini daha eğlenceli hale getirecek bir kitapçıktır. İçerisinde interaktif oyunlar bulunmaktadır. 
 Bu bilet satın alındığı günden itibaren 30 gün geçerlidir. 
 Bu bilet  1 yetişkin ve 2 çocuk için  tek seferlik giriş hakkı sağlar 
 Bu bilet tek kişiliktir ve sadece bir giriş hakkı sağlar
 Çocuk misafirler yanlarında 18 yaşından büyük bir yetişkin olmadan merkeze giremezler. 
 Yetişkinler yanlarında 14 yaşından küçük bir çocuk olmadan giremezler. 
 Ücretsiz çocuk biletleri 0-3 yaş için geçerlidir .Ücretli çocuk biletleri 3-14 yaş arasındaki  çocuklar için kullanılabilir. 14 yaş ve üzerindeki misafirler için yetişkin bileti uygulanmaktadır.
 Sadece LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul’a tek seferlik giriş sağlar. Merkezden çıkış yapıldıktan sonra bilet geçersiz olacaktır.
 Misafirler tek girişlerinde merkezde istedikleri kadar zaman geçirebilirler. Ortalama bir ziyaretin yaklaşık 2-3 saat sürdüğünü göz önünde bulundurarak ziyaretinizi planlamanızı tavsiye ederiz. 
 Online olarak aldığınız biletlerle ilgili herhangi bir sorun yaşamanız halinde lütfen Biletix’e ulaşınız.

Daha Fazla Bilgi

  Online Fiyatı Gişe Fiyatı 
Aile Paketi1 (1 Yetişkin + 2 Çocuk + 2 Keşif Defteri) 152 TL 190 TL
Aile Paketi 2 (2 Yetişkin + 1 Çocuk + 1 Keşif Defteri) 152 TL 190 TL
Aile Paketi 3 (2 Yetişkin + 2 Çocuk + 2 Keşif Defteri) 200 TL 250 TL

 

Online Fiyatı 152 ₺

Gişe Fiyatı 190 ₺